X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

          HAKKIMIZDA

Euronet Telekom, bireysel ve kurumsal verimerkezi hizmetleri, kablolu, kablosuz internet hizmetleri ve her türlü bilişim teknolojilerini üretmek amacıyla Ağustos 2011 yılında İSTANBUL merkezli olarak kuruldu. Artan internet oranları ve hızla gelişen yeni nesil internet altyapısının doğurduğu yüksek kapasite ihtiyacına farkı, esnek ve ileri çözümler üretmek için Türkiyenin önde gelen verimerkezleri ile iş ortaklığı yaptı. Kısa sürede Euronet Telekom sektörde bilinilirliğini ispatladı.

Sektörde hizmet üreten birçok kablosuz internet servis sağlayıcıya altyapı ve çözümler üreterek sektörün gelişmesinde aktif rol aldı. Kendine ait sunucu parkı ve kablosuz internet altyapısı üzerinden bireysel ve kurumsal müşterisini standart hızların ötesine taşıdı.

Euronet Telekom, Türk Telekom Toptan Satış ortaklığının yanı sıra Radore Veri Merkezi, Datacasa Veri Merkezi, Microsoft, Hp, Dell Emc, Ubiquiti, Mikrotik, DMA Soft (Radius Manager), Quart Yazılım, 3CX, Snom, Vmware, Veeam, Maestro Panel gibi sektöründe öncü olmuş kuruluşların ürün ve hizmetlerini müşterisine sağlamaktadır.

Ayrıca çeşitli web adreslerimiz üzerinden Türkiye genelinde hizmet ve donanım desteği sunmaktayız.

Şirketimiz 2020 yılının nisan ayında nevi değişikliği yaparak Euronet Telekomünikasyon A.Ş. olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yine nisan ayında Türk Telekom Veri Akışı Erişimi sözleşmesini imzalayarak TÜRKİYE Genelinde internet satışı için kurulumlarına başlamıştır.

          MİSYONUMUZ

Kurumsal müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve özelleştirilmiş telekomünikasyon çözümleri sunarak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak. Kişisel müşterilerimize en yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanmalarını sağlamaktır. 


          VİZYONUMUZ

En gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerine yüksek katma değer sağlayan bölgesel bir telekomünikasyon operatörü olmak ve kurumsal pazarın lideri konumuna gelmektir.

 

          KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Ticari Ünvan: Euronet Telekomünikasyon Anonim Şirketi

Merkez Ofis : Çayırbaşı Yenievler Anadolu Sokak No: 13 SARIYER / İSTANBUL

Yönetim Ofisi : Büyükdere Caddesi No:47/801 Bentek Plaza MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri : (850) 277 0 300 - 309  -  Ücretsiz Müşteri Hattı : (800) 606 0 999

Sorumlu Kişi : Cengiz ATEŞ

  • YS Yetki Belgesi : 2308
  • BTK Yetki Belgesi : 12/09/2011
  • E-Mail :info@euronet.net.tr
  • Kep Adresimizeuronettelekom@hs03.kep.tr
  • Vergi Dairesi : Sarıyer
  • Vergi Numarası : 381 088 3740
  • Ticaret Oda Kaydı : İstanbul / 788816-0
  • Mersis No : 0381088374000001

          BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ :

Alıcı: Euronet Telekomünikasyon Anonim Şirketi


Top